Clicky

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu ” Saadet Partisi İnsan Odaklı Bir Parti, Ortak Akıl Politika Geliştirme Derneği’nin de İnsan Odaklı Bir Düşünce Kuruluşu Olmasından Büyük Memnuniyet Duyduk” - Ortak Akıl Politika Geliştirme
Ortak Akıl Politika Geliştirme

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu ” Saadet Partisi İnsan Odaklı Bir Parti, Ortak Akıl Politika Geliştirme Derneği’nin de İnsan Odaklı Bir Düşünce Kuruluşu Olmasından Büyük Memnuniyet Duyduk”

 Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu Ortak Akıl Politika Geliştirme Derneği Heyetini Kabul Etti

 

Daha önce Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Sayın Kılıçdaroğlu’nu, Demokrat Parti Genel Başkanı Sayın Gültekin Uysal’ı ve Gelecek Partisi Genel Başkanı Sayın Ahmet Davutoğlu’nu ve DEVA Partisi Genel Başkanı Sayın Ali Babacan ‘ı ziyaret eden Ortak Akıl Politika Geliştirme Derneği Siyasi parti ziyaretlerini sürdürüyor.

Ortak Akıl Politika Geliştirme Derneği Başkan ve Yönetim Kurulu Üyeleri bugün (03.11.2021) Saadet Partisi Genel Başkanı Sayın Temel Karamollaoğlu’nu ziyaret etti.

Dernek Yönetim Kurulu Başkanı Enis Tütüncü ve beraberinde Genel Sekreter Dr. Hakan Akbulut, Genel Sekreter Yardımcısı Canip Sevinç, Genel Sekreter Yardımcısı Halil Yalçın, Yönetim Kurulu Üyesi Gökhan Erzurumluoğlu’ndan oluşan Ortak Akıl Politika Geliştirme Derneği heyeti, Genel Başkan Karamollaoğlu’na Derneğin amacı ve çalışmaları hakkında bilgi sundular.

Görüşmeye Saadet Partisi Genel Başkan Temel Karamollaoğlu ile birlikte Siyasi İşler Genel Başkan Yardımcısı Cafer Güneş, Sosyal İşler Genel Başkan Yardımcısı Fatih Aydın katılmışlardır.

Görüşmede Ortak Akıl Politika Geliştirme Derneği Başkanı Sayın Enis Tütüncü hazırlanan dosyayı Sayın Karamollaoğlu’na sunmuş, Ortak Akıl Politika Geliştirme Derneği olarak Türkiye’nin sorunlarının çözümüne yardımcı olmak ve yeni düşünceler ve alternatif politikalar geliştirmek amacıyla çalışmalar yaptıklarını dile getirmiştir.

 

Saadet Partisi Genel Başkanı Karamollaoğlu da görüşmeden duyduğu mutluluğu dile getirerek ülkemizin içinde bulunduğu zor ve sıkıntılı durumdan çıkmak için farklı çevrelerin, farklı öneri ve düşünce geliştirmelerini memnuniyetle gözlemlediklerini, devlet yönetiminde liyakat, adalet, şeffaflık ve denetimin önemini her vesile ile vurguladıklarını dile getirmiştir.

 

Toplantıda Saadet Partisi ve Ortak Akıl Politika Geliştirme Derneği yetkilileri önümüzdeki dönemde bir araya gelinmesi konusunda görüş birliğine varmışlardır.

 

 

Ortak Akıl Politika Geliştirme

Sosyal Medya

Bizi takip edin, birlikte daha güçlüyüz...