Clicky

Ortak Akıl Politika Geliştirme Derneği (OAPGD) ve Atlas Araştırmalar Merkezi İşbirliği ve Ortak Çalışma İradeleri Teyit Edildi – Ortak Akıl Politika Geliştirme
Ortak Akıl Politika Geliştirme

Ortak Akıl Politika Geliştirme Derneği (OAPGD) ve Atlas Araştırmalar Merkezi İşbirliği ve Ortak Çalışma İradeleri Teyit Edildi

Merkez Direktörü Elhan Şahinoğlu ve OAPGD Genel Sekreteri Dr. Hakan Akbulut, OAPGD ve Atlas Araştırmalar Merkezi arasında Mayıs 2022’de oluşturulan işbirliği ve birlikte çalışma iradesini, Bakü’de ahiren yaptıkları toplantıda tekrar dile getirdiler.

İki kuruluş Mayıs 2022’den itibaren yayınladıkları bültenlerini ve makalelerini karşılıklı paylaşmakta ve birbirlerinin çalışmalarını yakından takip etmektedir.

İki düşünce kuruluşu arasındaki işbirliği çerçevesinde Merkez Direktörü Şahinoğlu bu yıl Kasım ayında Türkiye’ye gelerek, OAPGD ve Konrad Adenauer Vakfı’nın ortak düzenleyeceği bir günlük seminere konuşmacı olarak katılacaktır.

Atlas Araştırmalar Merkezi Başkanı Şahinoğlu Ankara ziyareti sırasında “Seçimler Öncesinde ve Sonrasında 2023 Türkiye- Azerbaycan İlişkileri” başlıklı hazırlamayı öngördüğü rapor için çeşitli temaslar ve görüşmelerde bulunacaktır. OAPGD bu temas ve görüşmelere destek sağlayıp anılan rapora katkı verecektir.

Her iki kuruluşun işbirliklerine yönelik faaliyet ve çalışmalarının önümüzdeki dönemde aratarak sürmesi beklenmektedir.

Ortak Akıl Politika Geliştirme

Sosyal Medya

Bizi takip edin, birlikte daha güçlüyüz...