Clicky

Ortak Akıl Politika Geliştirme Derneği (OAPGD) Ulusal ve Uluslararası Düşünce Kuruluşları ile İşbirliği Temaslarına Devam Ediyor. Stratejik Araştırmalar Merkezi (STRASAM) ziyaret edildi – Ortak Akıl Politika Geliştirme
Ortak Akıl Politika Geliştirme

Ortak Akıl Politika Geliştirme Derneği (OAPGD) Ulusal ve Uluslararası Düşünce Kuruluşları ile İşbirliği Temaslarına Devam Ediyor. Stratejik Araştırmalar Merkezi (STRASAM) ziyaret edildi

Avrasya İncelemeleri Merkezi, Azarbeycan Atlas Araştırmalar Merkezi, Almanya Konrad Adenauer Vakfı ile yapılan görüşme ve temaslar sonrasında  OAPGD Yönetim Kurulu Başkanı Enis Tütüncü ve Genel Sekreter Dr. Hakan Akbulut  bu kez de STRASAM Başkanı Dr. Hüseyin Fazla ve STRASAM  Yönetim Kurulu üyeleri ile görüştüler.

Görüşmede iki Düşünce Kuruluşunun birlikte işbirliği ve ortak çalışma arzuları Kuruluşların başkanlarınca vurgulandı.

OAPGD Yönetim Kurulu Başkanı Tütüncü önümüzdeki dönemde gerçekleştirilecek projelerde STRASAM’ın değerli üyelerinden konuşmacı ve eğitimci olarak destek almayı arzu ettiklerini dile getirdi. STRASAM Başkanı Dr. Hüseyin Fazla da münferit konularda hazırlayacakları raporları OAPGD’ye ileterek, OAPGD’nin alternatif politika oluşturma çabalarına katkı sağlayabileceklerini ifade etti.

Görüşmede önümüzdeki dönemde  işbirliğine yönelik yol haritası oluşturulmasının ve ortak çalışma imkanlarının ortaya çıkarılmasının gerekliliği ayrıca belirtildi.

Ortak Akıl Politika Geliştirme

Sosyal Medya

Bizi takip edin, birlikte daha güçlüyüz...