Clicky

Ortak Akıl Politika Geliştirme Derneği (OAPGD) , STL Global ve ANKEY Danışmanlık İle Çeşitli Projelerde İşbirliğine Yönelik Bir Araya Geldiler – Ortak Akıl Politika Geliştirme
Ortak Akıl Politika Geliştirme

Ortak Akıl Politika Geliştirme Derneği (OAPGD) , STL Global ve ANKEY Danışmanlık İle Çeşitli Projelerde İşbirliğine Yönelik Bir Araya Geldiler

OAPGD, STL Global ve proje danışmanlık şirketi ANKEY Danışmanlık ile projelere yönelik bir beyin fırtınası toplantısı gerçekleştirdiler. Toplantıda başta AB Projeleri olmak üzere çeşitli projelerde işbirliği yapılması kararlaştırıldı.

Toplantıda projeler çerçevesinde özellikle deprem bölgesindeki, kadın ve gençlerin istihdamına yönelik mesleki eğitim konuları ile deprem sonrası, etkilenen coğrafyada oluşan fırsat ve riskler alanında ortak projelere imza atma iradesi karşılıklı olarak dile getirildi.

 

Toplantıya OAPGD’den Yönetim Kurulu Başkanı Enis Tütüncü, Genel Sekreter Dr. Hakan Akbulut, Genel Sayman Canip Sevinç, Genel Sekreter Yardımcısı Halil Yalçın, Genel Sekreter Yardımcısı Özgün Şimşek, Disiplin Kurulu Üyesi Emre Gürkan, Demokratikleşme Masası  Koordinatörü ve Projeler Koordinatörü Ümit Işık, STL Global ve ANKEY Danışmanlık Şirketi’nden ise şirket yöneticileri Aynur Kutlu, Neda Benice, Ziya Ohri, Nuray Kutlu, Duriye Kayserioğlu katıldılar.

Taraflar çeşitli konularda çalışma grupları oluşturup en kısa sürede yeniden bir araya gelmeyi kararlaştırdılar.

Ortak Akıl Politika Geliştirme

Sosyal Medya

Bizi takip edin, birlikte daha güçlüyüz...