Clicky

Ortak Akıl Politika Geliştirme Derneği (OAPGD) Heyeti Siyasi Parti Ziyaretlerine Devam Ediyor, Deva Partisi Genel Başkanı Sayın Ali Babacan OAPGD Heyetini Kabul Etti. - Ortak Akıl Politika Geliştirme
Ortak Akıl Politika Geliştirme

Ortak Akıl Politika Geliştirme Derneği (OAPGD) Heyeti Siyasi Parti Ziyaretlerine Devam Ediyor, Deva Partisi Genel Başkanı Sayın Ali Babacan OAPGD Heyetini Kabul Etti.

DEVA Partisi ve Ortak Akıl Politika Geliştirme Derneği Heyetleri Genel Başkanlarının Başkanlığında Bir Araya Geldi

 

Daha önce Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Sayın Kılıçdaroğlu’nu, Demokrat Parti Genel Başkanı Sayın Gültekin Uysal’ı ve Gelecek Partisi Genel Başkanı Sayın Ahmet Davutoğlu’nu ziyaret eden Ortak Akıl Politika Geliştirme Derneği Heyeti Siyasi parti ziyaretlerini sürdürüyor.

Ortak Akıl Politika Geliştirme Derneği Başkan ve Yönetim Kurulu Heyeti bugün (02.11.2021) DEVA Partisi Genel Başkanı Sayın Ali Babacan’ı ziyaret etti.

Dernek Yönetim Kurulu Başkanı Enis Tütüncü ve beraberinde Genel Sekreter Dr. Hakan Akbulut, Genel Sekreter Yardımcısı Halil Yalçın Yönetim Kurulu Üyesi Emre Gürkan’dan oluşan Ortak Akıl Politika Geliştirme Derneği heyeti, Genel Başkan Babacan’na Derneğin amacı ve çalışmaları hakkında bilgi sundular.

Görüşmeye DEVA Partisi Genel Başkan Ali Babacan ile birlikte Ekonomi ve Finans Politikaları Genel Başkan Yardımcısı İbrahim Çanakçı, Sektörel Politikalar Başkanı Genel Başkan Yardımcısı Birol Aydemir ve  Genel Sekreter Medeni Yılmaz katılmışlardır.

Görüşmede Ortak Akıl Politika Geliştirme Derneği Başkanı Sayın Tütüncü hazırlanan dosyayı Sayın Babacan’a sunmuş, Ortak Akıl Politika Geliştirme Derneğinin Türkiye’nin sorunlarının çözümüne yardımcı olmak için yeni düşünceler ve alternatif politikalar geliştirmek amacıyla insan odaklı bir düşünce kuruluşu olduğunu vurgulamıştır.

DEVA Partisi Genel Başkanı Sayın Babacan da görüşmeden duyduğu memnuniyeti belirterek Ortak Akıl Politika Geliştirme Derneği’nin ülkenin geleceği ile ilgili kaygı duymasından ve bu yönde çalışmalar yapmasından ayrıca mutluluk duyduğunu dile getirmiştir.

Sayın Babacan ayrıca Ortak Akıl Politika Geliştirme Derneği’nin konu başlıklı yedi masada örgütlediğini öğrendiğini ve kendilerinin ise 13 politika üretme başkanlığı bulunduğunu belirterek, DEVA Partisi ve Ortak Akıl Politika Geliştirme Derneği ile bir çok konuda işbirilği imkanlarının bulunduğunu ve birlikte çalışmaktan memnuniyet duyacaklarını ifade etti.

Ortak Akıl Politika Geliştirme

Sosyal Medya

Bizi takip edin, birlikte daha güçlüyüz...