Clicky

ORTAK AKIL POLİTİKA GELİŞTİRME DERNEĞİ (OAPGD) DEMOKRAT PARTİ GENEL BAŞKANI SAYIN GÜLTEKİN UYSAL’I ZİYARET ETTİ - Ortak Akıl Politika Geliştirme
Ortak Akıl Politika Geliştirme

ORTAK AKIL POLİTİKA GELİŞTİRME DERNEĞİ (OAPGD) DEMOKRAT PARTİ GENEL BAŞKANI SAYIN GÜLTEKİN UYSAL’I ZİYARET ETTİ

-Demokrat Parti Genel Başkanı Sayın Uysal Ortak Akıl Politika Geliştirme Derneği’nin Türkiye’de Önemli Bir İhtiyaca Cevap Verdiğini Dile Getirdi

Bir düşünce kuruluşu olarak sosyal, kültürel, siyasi ve sektörel çalışmalara imza atan Ortak Akıl Politika Geliştirme Derneği Başkan ve Yönetim Kurulu Üyeleri bugün (19.10.2021) Demokrat parti Genel Başkanı Sayın Gültekin Uysal’ı ziyaret etti.

Dernek Yönetim Kurulu Başkanı Enis Tütüncü ve beraberinde Genel Sayman Arslan Kaya, Genel Sekreter Dr. Hakan Akbulut, Genel Sekreter Yardımcısı Ergün Aydoğan, Yönetim Kurulu Üyesi Gökhan Erzurumluoğlu’ndan oluşan Ortak Akıl Politika Geliştirme Derneği heyeti, Genel Başkan Uysal’a Derneğin amacı ve çalışmaları hakkında bilgi sundular.

Görüşmeye Demokrat Parti’den ise Siyasi İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Muhammed Kelleci, Ekonomik İşler Başkanı Bülent Şahinalp Basın Propaganda İşleri Başkanı Doç. Dr. Mehmet Özdemir, Seçim İşleri Başkanı Ahmet Uyanık, Dış İlişkiler Başkanı Dr. Rıfat Melih Aktaş, Genel Başkan Danışmanı Gürcan Şevki Şeker katılmışlardır.

Daha önce Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Sayın Kılıçdaroğlu’nu ziyaret eden Ortak Akıl Politika Geliştirme Derneği heyeti bu hafta içinde ziyaretlerine İYİ Parti Genel Başkanı Sayın Meral Akşener ve Gelecek Partisi Genel Başkanı Sayın Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu ile devam edecektir.

Ortak Akıl Politika Geliştirme Derneği parlamentoda temsilcisi bulunan Siyasi Partiler, Sivil Toplum Kuruluşları, Sendikalar, Meslek Kuruluşlarıyla bir araya gelmekte bugüne kadar yaptığı çalışmaları ve bundan sonra yapacakları etkinlik ve çalışmalar hakkında bilgi vermekteler ve anılan çevrelerle görüş alışverişinde bulunmaktadırlar.

Görüşmede Ortak Akıl Politika Geliştirme Derneği Başkanı Sayın Tütüncü hazırlanan dosyayı Sayın Gültekin’e sunmuştur.

Görüşmede Dernek yetkililerince yapılan sunumu dikkatle dinleyen Genel Başkan Sayın Uysal ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek partilerinin düşünce kuruluşlarıyla ve sivil toplum kuruluşlarıyla ilişkilere büyük önem verdiğini ifade etmiştir. Genel Başkan Uysal ayrıca Ortak Akıl Politika Geliştirme Derneği ile işbirliği yapmaktan da memnuniyet duyacaklarını ayrıca dile getirmiştir.

Ortak Akıl Politika Geliştirme

Sosyal Medya

Bizi takip edin, birlikte daha güçlüyüz...