Clicky

Kurtuluş’un ve Kuruluş’un Kıvılcımının Yakıldığı “19 Mayıs 1919“ 104 yıl önce Değişimin ve Cumhuriyetin Kuruluşunun Müjdecisi Oldu – Ortak Akıl Politika Geliştirme
Ortak Akıl Politika Geliştirme

Kurtuluş’un ve Kuruluş’un Kıvılcımının Yakıldığı “19 Mayıs 1919“ 104 yıl önce Değişimin ve Cumhuriyetin Kuruluşunun Müjdecisi Oldu

104 yıl önce Ulu Önder Mustafa Kemal’in Samsun’a çıkarak kıvılcımını yaktığı Ulusal Kurtuluş Savaşımızda elde edilen zafer sayesinde kurulan Cumhuriyetimiz bu yıl 100. Yaşına ulaştı.

İlelebet payidar olacağına inandığımız Cumhuriyetimizi koruma ve kollama görevi başta gençlerimiz olmak üzere Cumhuriyetimizin tüm fertlerine verildi.

Bizler bu görevi bugüne kadar layıkıyla yapmanın onuru ve gururunu taşıyoruz. Bundan sonra da Cumhuriyetimize ve Cumhuriyetimizin kazanımlarına her zaman sahip çıkacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın.

19 Mayıs, özgürlüğümüze, bağımsızlığımıza, egemenliğimize, yönelen tehditlere karşı mücadeledir, geleceğin inşasına yönelik müjdedir.

Cumhuriyetimizin 100. Yılını kutlarken 19 Mayıs ruhu ile geleceğe umutla bakıyor ve karamsarlığa ve yılgınlığa düşmeden “Yaşasın Cumhuriyet” diyoruz.

“19 Mayıs” ruhunu sürekli içimizde hissediyoruz.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nın 104’üncü yıl dönümünü kutlu Olsun.

Ortak Akıl Politika Geliştirme

Sosyal Medya

Bizi takip edin, birlikte daha güçlüyüz...